21 stycznia 2016 roku w  sali Gminnej Biblioteki Publicznej w Pakosławicach odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowano Dzień Babci i Dziadka.

Obecnością swoją zaszczycieli - Wójt Gminy Adam Raczyński, Sekretarz Gminy Andrzej Rosa, Przewodniczący Rady Gminy - Mirosław Borkowski, Przewodniczący Komisji ds. Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Gminy - Marcin Lubczyński oraz dziadkowie i babcie, którzy bardzo licznie przybyli na uroczystość, na której mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta - dzieci z Publicznego Przedszkola we Frączkowie. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy dzieci były nagradzane gromkimi brawami.

Ponadto podczas bogatego programu artystycznego na scenie wystąpiły m.in. zespóły wokalne Margaretto z Reńskiej Wsi, Makowianki z Makowic, Kalina z Kamiennika oraz zespoły taneczne PAKO DANCE i NOWOMEX. Spotkanie zorganizowane przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Goszowicach - Publiczne Przedszkole we Frączkowie przebiegło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.

 

Przewiń do góry