koncert_6grudnia.jpegSkładamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w organizację oraz wsparcie koncertu charytatywnego. Każda zebrana złotówka i gest dobrej woli to istotna pomoc dla Mateusza. Dziękujemy gorąco mieszkańcom Gminy Pakosławice oraz całego Powiatu Nyskiego za datki pieniężne i wsparcie tego szczytnego celu.

Dziękujemy wszystkim artystom, którzy wystąpili na scenie - Big Bandowi pod dyrekcją Henryka Weznera z PSM w Nysie, zespołowi Piranie z Prywatnej Szkoły Muzyki Rozrywkowej w Nysie, zespołowi Przyjaciółki z Paczkowa, Grupie Muzycznej KZ Nysa, Zespołowi Niepublicznego Gimnazjum i Technikum Stowarzyszeniowego w Paczkowie oraz Zespołowi Pieśni i Tańca "Nysa". Ponadto dziękujemy licznym Darczyńcom przedmiotów na licytację oraz Wszystkim, którzy wylicytowali przekazane dary. Udowodniliście, że można liczyć na Państwa solidarność i chęć niesienia pomocy.

Przypominamy, że Mateusz posiada konto imienne w fundacji „NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ”, na które można dalej przesyłać wpłaty:


Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”
ul. O. Bujwida 42
50-368 Wrocław
Bank Milenium S.A. 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867
Tytułem wpłaty: Mateusz Palzer
Można również przekazać 1 % swojego podatku na numer KRS: 0000086210

 

Przewiń do góry