nivea.jpegGmina Pakosławice przystąpiła do konkursu „Podwórko NIVEA”, którego celem jest budowa 40 rodzinnych miejsc zabaw na terenie całej Polski.„Podwórko Nivea” Rodzinne Miejsce Zabaw to najnowsza odsłona społecznego zaangażowania tej marki.

Place zabaw są przygotowane z myślą o całej rodzinie. Inicjatywa ma łączyć pokolenia i dawać szerokie spektrum możliwości wspólnych zabaw, wykorzystując sprawdzone, tradycyjne aktywności, które są dobrze znane współczesnym rodzicom. „Podwórko NIVEA” odpowiadać ma na potrzeby dzieci w różnym wieku oraz nawiązywać do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku. Dzięki temu, miejsce to będzie czymś więcej niż tradycyjnym placem zabaw dostępnym wyłącznie dla dzieci.

To, czy jedno z takich podwórek powstanie w gminie Pakosławice, zależy od mieszkańców. Wystarczy codziennie od 1 kwietnia 2015 r. odwiedzać stronę www.nivea.pl/podworko i oddawać głos na „Podwórko NIVEA” zlokalizowane w Goszowicach.


Data publikacji:
 07-04-2015 12:57

Przewiń do góry