naglowek.jpeg

Projekt „Polsko- Czeska Akademia Sportu” jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice

Od stycznia 2018 r. ruszyła w Pakosławicach Polsko- Czeska Akademia Sportu. To efekt współpracy gminy Pakosławice i Mikulovice w ramach transgranicznej inicjatywy w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Pradziad. Celem wspólnej inicjatywy jest zwiększenie intensywności współpracy społeczności w regionie przygranicznym poprzez realizację przedsięwzięcia opartego na organizacji i udziale w wydarzeniach sportowych.

Na rozpoczęcie sezonu wakacyjnego zapraszamy mieszkańców gminy Pakosławice i Mikulovice oraz sąsiednich miejscowości do udziału w dwudniowych zmaganiach piłkarskich w ramach Polsko- Czeskiego Pikniku Sportowego.

 

Polsko- Czeski Piknik Sportowy

16 i 17 czerwca 2018 r. zapraszamy wszystkich na murawę. Tym razem drużyny polskie i czeskie będą mogły wykazać się umiejętnościami „gry w nogę”.

W pierwszym dniu pikniku -16.06.2017 r. rozegrany zostanie   mecz towarzyski reprezentacji Pakosławice- Mikulovice.

Podczas drugiego dnia pikniku -17.06.2018 r., w ramach Polsko- Czeskiego Młodzieżowego Turnieju Piłkarskiego do wspólnej zabawy i rywalizacji sportowej zapraszamy   dzieci i młodzież z Polski i Czech.

Podczas imprez zapewniamy moc sportowych wrażeń i przyjazną atmosferę.

ZAPRASZAMY

piknik2.jpeg

Przewiń do góry