logolgd.jpegZarząd Stowarzyszenia Nyskie Księstwo Jezior i Gór  informuje, że w dniu 29 kwietnia 2016 r.  podpisana została Umowa o warunkach i sposobie realizacji Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) dzięki której LGD rozpoczęło realizację LSR na obszarze Gmin: Głuchołazy, Kamiennik, Korfantów, Nysa (z wyłączeniem miasta Nysa), Otmuchów, Paczków, Pakosławice i Skoroszyce.

Realizacja LSR daje możliwość mieszkańcom tych gmin, ubiegać się o środki unijne  w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Masz ciekawy pomysł na rozwój działalności gospodarczej lub kapitału społecznego na terenie Nyskiego Księstwa Jezior i Gór ?

Odwiedź stronę internetową:

www.ksiestwo.nysa.pl lub przyjdź do biura.

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że pomoc doradczą pracowników Biura uzyskać można, w zakresie możliwości otrzymania wsparcia finansowego na realizację operacji w ramach środków przewidzianych w Lokalnej Strategii Rozwoju Nyskiego Księstwa Jezior i Gór na lata 2014-2020 poprzez:

kontakt osobisty w biurze ul. Kolejowa 15  lub telefoniczny pod nr telefonu 77 4080588, od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30. Pierwsze nabory wniosków planujemy ogłosić zgodnie z harmonogramem w drugim półroczu 2016 roku.

Dowiedz się kiedy i na jakich zasadach Lokalna Grupa Działania będzie mogła objąć dofinansowaniem z PROW 2014-2020 właśnie Twój pomysł.

Do rozdysponowania jest ponad 3 miliony euro !

                                                                                                                                                                            

                                                                                   Zapraszamy

                                                                                    Zarząd Nyskiego Księstwa Jezior i Gór.    

PDFinformacja.pdf (277,75KB)

Przewiń do góry