Dziś jest: czwartek, 27-07-2017

Dodatkowy kurs autobusu

PKS w Nysie Sp.z.o.o informuje, iż od dnia 17.05.2017 uruchamia dodatkowy kurs autobusu do Nysy obejmujący wymienione poniżej miejscowości Gminy Pakosławice.

  • Korzękwice                 godz. 9.17
  • Frączków                    godz. 9.19
  • Goszowice szkoła       godz. 9.21
  • Śmiłowice                   godz. 9.24
  • Smolice                      godz. 9.26
  • Biechów tartak            godz. 9.29
  • Godkowice skrzyż.      godz. 9.31
  • Nowaki                       godz. 9.33
Planowany przyjazd do Nysy D.A godz 9.50
Szczegółowa trasa kursu autobusu na stronie PKS Nysa

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Wydatek współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 4.13 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju"
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Statystyka odwiedzin
Liczba wizyt: 2476444
W tym miesiącu: 61807
Wizyt dzisiaj: 804
Urząd Gminy Pakosławice
48-314 Reńska Wieś 1
tel.: 77 4357614
fax: 77 4357618
e-mail: